KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13658211
nr 1365 8211
Henrik Tikkanen
(1924-1984), Finland
Olympiastadion Helsingfors, Signerad, akvarell, 29x41 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:11:32
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
Henrik Tikkanen
Läs mer om Henrik Tikkanen